O nás

Firmu jsem založil v roce 2010 se zaměřením na projektování dopravních staveb. Projekční činnost v tomto oboru jsem vykonával již v předchozích letech u specializovaných firem. Poslední činnost byla od roku 1997 s otcem, kde jsem působil jako projektant. Za dobu svého působení jsem spolu se svými zaměstnanci vytvořil řadu stavebních projektů, převážně silničních staveb – podrobněji viz. Reference.
Moje firma zákazníkovi může nabídnout vypracování všech stupňů projektové dokumentace, t.j. dokumentace k územnímu řízení, stavebnímu povolení, projektu pro provedení stavby, atd. Provádíme také vypracování různých studií dopravních staveb a expertizy.
Standardně jsou prováděny, během zpracování projektu stavby, konzultace se zákazníkem – upřesnění dispozice, výběr stavebních materiálů, vybavení stavby.
Projekty jsou zpracovávány pomocí počítače v grafickém systému AutoCAD 2012 s použitím vlastního software pro dopravní stavby „SILNICE“, a jiného software pro problematiku silnic a zpracování textů, grafiky a pod. Z tohoto důvodu jejich vyhotovení nebo případné změny jsou možné v krátkých termínech.

Dále poskytujeme služby z oblasti výpočetní techniky: scanování grafických předloh, digitalizace předloh, práce v systému AutoCAD 2012, vykreslení předloh a výkresů na barevném plotteru HP DesignJet T520/A1, vytváření webových stránek dle požadavků zákazníka, archivace dat na CD-Rom …